2013/07/09

Czy rozmiar ma znaczenie?

Podobno rozmiar nie ma znaczenia. A ponieważ kłótliwe ze mnie babsko i lubię podważać, co się da (poza jednym: nie lubię otwierać puszek, ekhem, coli, bo podważanie tego małego czegoś palcem kończy się najczęściej poważnym uszkodzeniem ręki, czyli złamanym paznokciem. Dramat!), skromnie śmiem twierdzić inaczej. Rozmiar ma znaczenie! Gdybym miała małe pudełko z próbkami do przetestowania, a tym samym niewiele zaległych recenzji, miałabym mały problem albo przynajmniej znikomy. Mam wielkie pudło z próbkami, że nie wspomnę o próbkach tak zwanych luzem, czyli mam bardzo w plecy (do tego leń i zaginiona wena), a tyle nęcących zapachów w koło, tyle chciejstw. Duuużo duuuużych chciejstw. Jednym słowem nie ogarniam. I czy ktoś ma się ochotę spierać, że rozmiar nie ma znaczenia...?

4 komentarze:

 1. Oczywiście, że ma! No kto kupi flaszkę o pojemności 30ml, jak może mieć 100 tudzież większy galon :D

  Trzymam kciuki za odnalezienie weny i więcej czasu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Duża kolekcja też lepsza niż mała ;)
   Dziękuję :)

   Usuń
 2. Nie mam ochoty się spierać. Sama mam kilkanaście pudeł i dziele je sobie na małe pudełeczka, bo inaczej nie jestem w stanie ruszyć z pisaniem. :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może dobrze, że kilkunastu nie mam... A z drugiej strony im więcej zapachów pod ręką do poznania, tym lepiej :)Tak w ogóle też staram się wydzielać sobie porcje, bo kilka fiolek czekających na zrecenzowanie nie przytłacza tak, jak całe pudło.

   Usuń